AKADEMIA DA VINCI JUNIOR

Zajęcia grupowe ( 3 – 7 osób) dla dzieci w wieku 4-11 lat

  • MATEMATYKA
  • ELEMENTY FIZYKI, CHEMII I PRZYRODY

Dla kogo ?

Program Da Vinci Junior to przełomowa metoda zapoznawania dzieci w wieku 4-11 lat z podstawami matematyki i logiki, a wszystko to przez dobrą zabawę i zgłębianie fascynujących tajemnic otaczającego świata.

Innowacyjne podejście

W naszej Akademii liczby, wielkości i działania nie są nudnymi cyframi na papierze, ale siłą wiatru, wynikiem sportowym czy osią czasu. Dzięki obserwacji przyrody i codziennych sytuacji życiowych uczymy najmłodszych, że matematyka jest królową wszystkich nauk, bo potrafi z łatwością opisać zawikłany wszechświat.

Nauczyciele w Akademii Da Vinci to pełni pasji pedagodzy, którzy pozwalają dzieciom popełniać błędy, zadawać najtrudniejsze pytania i szukać odpowiedzi własnym sposobami. Zamiast regułek, zadań i przykładów, proponują dyskusję, obserwację i twórcze rozwiązywanie problemów. Niewielkie grupy i indywidualne podejście do każdego dziecka pozwalają odkryć szczyptę geniuszu nawet w najbardziej roztargnionych małych główkach.

Lepsze rezultaty

Naszym celem jest rozwinięcie w dzieciach wieku przedszkolnego i wczesnoszkolnego fascynacji nauką i twórczego, krytycznego myślenia o świecie. Zamieniając liczenie, mierzenie i porównywanie w absorbującą zabawę, uczymy nie tylko matematyki i logiki, ale też skupienia, cierpliwości i wytrwałości, które przydadzą się w szkole i w życiu.